Делегирање 11 коло Прва ЖФЛ, сезона 2017/18

Објавено на 07 Декември, 2017 во Прва ЖФЛ


Во прилог делегирањето на судии и службени лица за 11 коло од Прва ЖФЛ, натпреварувачка сезона 2017/18:

Делегирање на службени лица-Прва женска лига 11 коло.pdf    
   
Актуелности
Календар

20 Окт

11:00 Фарски Острови - Израел
    У17 квалификации за Европско
15:15 Шпанија - Македонија
    У17 квалификации за Европско

23 Окт

11:00 Шпанија - Фарски Острови
    У17 квалификации за Европско
15:15 Израел - Македонија
    У17 квалификации за Европско

26 Окт

14:30 Македонија - Фарски Острови
    У17 квалификации за Европско
14:30 Израел - Шпанија
    У17 квалификации за Европско

16 Ное

20:45 Лихтенштајн - Македонија
    УЕФА Лига на Нации

19 Ное

20:45 Македонија - Гибралтар
    УЕФА Лига на Нации
А репрезентација