Делегирање 11 коло Втора МФЛ Исток

Објавено на 01 Ноември, 2018 во Втора МФЛ


Во продолжение делегирањето на судии и службени лица за 11 коло од Втора МФЛ Исток за натпреварувачка 2018/19:

11 kolo Vtora MFL Istok.pdf    
   
Актуелности
Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација