Делегирање 15 коло Трета МФЛ Исток, 2018/19

Објавено на 29 Март, 2019 во Втора МФЛ


Во прилог делегирањето на судии и службени лица за 15 коло од Трета МФЛ - Исток, за натпреварувачка 2018/19 сезона:

15 kolo Treta MFL Istok.pdf    
   
Актуелности

14.10.2019    Вести

Македонската репрезентација до 21 година го одржа последниот тренинг во пресрет на дуелот со Казахстан

Ристовски и Руфати: Не се сомневаме дека тимот повторно ќе го даде најдоброто од себе за нова победа во квалификациите....

Календар
А репрезентација