Делегирање официјални лица за 16 финалните КУП натпревари

Објавено на 16 Август, 2019 во Куп на Македонија


Делегирање официјални лица за 16 финалните КУП натпревари 

16 finale KUP-1.pdf    
   
Актуелности

14.10.2019    Вести

Македонската репрезентација до 21 година го одржа последниот тренинг во пресрет на дуелот со Казахстан

Ристовски и Руфати: Не се сомневаме дека тимот повторно ќе го даде најдоброто од себе за нова победа во квалификациите....

Календар
А репрезентација