Делегирање Прва МФЛ 12 коло, сезона 2018/19

Објавено на 29 Октомври, 2018 во Прва МФЛ


Во продолжение делегирањето за Прва МФЛ 12 коло

12 kolo Prva MFL.pdf    
   
Актуелности

14.10.2019    Вести

Македонската репрезентација до 21 година го одржа последниот тренинг во пресрет на дуелот со Казахстан

Ристовски и Руфати: Не се сомневаме дека тимот повторно ќе го даде најдоброто од себе за нова победа во квалификациите....

Календар
А репрезентација