Делегирање Втора МФЛ 18 коло, Исток и Запад, сезона 2018/19

Објавено на 28 Март, 2019 во Втора МФЛ


Во продолжение делегирањето за Втора МФЛ 18 коло, Исток и Запад, сезона 2018/19

18 kolo Vtora MFL Zapad.pdf 

18 kolo Vtora MFL Istok.pdf    
   
Актуелности

14.10.2019    Вести

Македонската репрезентација до 21 година го одржа последниот тренинг во пресрет на дуелот со Казахстан

Ристовски и Руфати: Не се сомневаме дека тимот повторно ќе го даде најдоброто од себе за нова победа во квалификациите....

Календар
А репрезентација