Официјални лица за првите четвртфинални Куп натпревари

Објавено на 05 Ноември, 2018 во Куп на Македонија


Во продолжение делегирањето за официјални лица за првите четвртфинални Куп натпревари

4-1 finale KUP.pdf    
   
Актуелности

14.11.2018    Вести

Интервју со в.д. председателот на ФФМ, Мухамед Сејдини

Инвестицијата во фудбалски игралишта е добра инвестиција. Ќе продолжиме со различни активности за развој на фудбалот. М...

Календар

17 Ное

17:00 Чешка - Македонија
    У19 квалификации за Европско

19 Ное

20:45 Македонија - Гибралтар
    УЕФА Лига на Нации

20 Ное

17:00 Луксембург - Македонија
    У19 квалификации за Европско
А репрезентација