Распоред на делегати за 16 финалните КУП натпревари

Објавено на 16 Август, 2019 во Куп на Македонија


Во продолжение распоредот на делегати за 16 финалните КУП натпревари.

Распоред на делегати Куп на РМ 2019-2020.pdf    
   
Актуелности

14.10.2019    Вести

Македонската репрезентација до 21 година го одржа последниот тренинг во пресрет на дуелот со Казахстан

Ристовски и Руфати: Не се сомневаме дека тимот повторно ќе го даде најдоброто од себе за нова победа во квалификациите....

Календар
А репрезентација