Делегирање Втора Футсал Лига, 1 коло пеј оф, сезона 2016/17

Објавено на 20 Април, 2017 во Втора Футсал лига


Во продолжение делегирањето за Втора Футсал Лига 1 коло плеј оф

1 КОЛО ПЛЕЈ ОФ 2 ФУТСАЛ ЛИГА.pdf    
   
Актуелности

26.02.2024    Антидопинг

ФФМ организираше две антидопинг работилници

Работилниците беа организирани за македонските репрезентативки од А селекцијата и младите репрезентативци до 17 години. ...

Календар
А репрезентација