Содржини

13.05.2022   Делегирање - Куп на Македонија

Каменица Саса и АС Јунајтед ќе се соочат во женското финале од Купот на Македонија

Двата тима ќе се борат за својот прв трофеј во натпреварувањето. Тренерите на двете екипи веруваат во успех.

Календар
А репрезентација