Футсал - Извлекување на осминафинални парови од Купот на Македонија

Објавено на 26 Јануари, 2021 во Куп на Македонија, Вести


Футсал комисијата во рамки на Фудбалската федерација на Македонија утре (среда), 27. јануари од 12:30 часот ќе одржи on-line извлекување на 1/8 финалните парови од Купот на Македонија во футсал. 

Ждребот може да се следи во живо на ТВ платформата на ФФМ, tv.ffm.mk


   
   
А репрезентација