Извлечени паровите за четвртфиналето од Купот на Македонија во младински категории

Објавено на 29 Февруари, 2024 во Вести


Денеска во просториите на Фудбалската федерација на Македонија се одржа ждрепка на која беа извлечени паровите за четвртфинале во рамките на Купот на Македонија за млади категории.

Во продолжение може да ги погледнете извлечените парови

2 -ЖРЕБАЊЕ КУП 1-4 ФИНАЛЕ КАДЕТИ-МЛАДИНЦИ -ПИОНЕРИ -ПОМ.ПИОНЕРИ 2023-2024.doc    
   
А репрезентација