Одложен натпреварот Струга Трим Лум - Ренова од 18. коло во ПМФЛ

Објавено на 12 Декември, 2021 во Прва МФЛ, Вести


Поради лоши временски услови, денеска е одложен натпреварот од 18. коло во ПМФЛ помеѓу екипите на Струга Трим Лум и Ренова.

Мечот ќе биде одигран на 14. декември (вторник), со почеток во 13.00 часот.   
   
А репрезентација