Содржини

23.08.2021   Репрезентации - А репрезентација жени

Женска А репрезентација на Македонија: Контролен дуел против БиХ

Женската репрезентацја на Македонија на 26 август ви пријателски натпревар ќе ги одмери силите против селекцијата на Босна и Херцеговина.

02.06.2021   Репрезентации - До 19 год

Македонија до 19 години: Минимален пораз од Бугарија

Младата репрезентација на Македонија загуби минимално 1:0 од соодветната селекција на Бугарија на гостински терен во рамките на првиот контролен натпревар одигран меѓу овие две селекции

Календар
А репрезентација