Содржини

23.08.2021   Репрезентации - А репрезентација жени

Женска А репрезентација на Македонија: Контролен дуел против БиХ

Женската репрезентацја на Македонија на 26 август ви пријателски натпревар ќе ги одмери силите против селекцијата на Босна и Херцеговина.

Календар

07 Окт

16:00 Фарски Острови - Македонија
    У21 квалификации за Европско

08 Окт

20:45 Лихтенштајн - Македонија
    А репрезентација квалификации за Светско

11 Окт

20:45 Македонија - Германија
    А репрезентација квалификации за Светско
А репрезентација