Супер Куп трофејот со најмладите - ФОТО

Објавено на 24 Мај, 2017 во Вести, Детски лиги, UEFA Super Cup

Тимовите од цела Македонија кои се борат да влезат во финалните натпревари од ФФМ Детската лига денеска пред да ги одиграат последните мечеви од оваа сезона имаа можност да се радуваат на фотографиите со УЕФА Супер Куп трофејот.
   
   
А репрезентација