Заостанат натпревар 1.коло ПМФЛ

Објавено на 15 Август, 2022 во Прва МФЛ


Заостанат натпревар 1.коло ПМФЛ

ФК Шкендија АД- ФК Скопје АД  17.08.2022 година .   
   
А репрезентација